OK
zigoratsecurity
MS8391-EV

مدل  MS8391-EVشرکت VIVOTEK ، با طراحی چند سنسور خود کیفیت تصویر بالاتری را فراهم آورده است و با بهره گیری از این طراحی گستره ی دید را افزایش داده و نیاز مشتری در رابطه با تعداد دوربین های مورد استفاده در پروژه ها را کاهش داده و در نتیجه باعث کاهش در هزینه های نصب برای کاربران خود شده است. این دوربین به 4 لنز 3 مگا پیکسل تجهیز گردیده و وجود این چند سنسور سبب گردیده تا نمایش کاملی از فضای افقی را ارائه و تصویری با کیفیت بالا و جامع را پوشش دهی نماید.

این دوربین راه حلی مناسب جهت فضاهای بیرونی بوده و تصویری بسیار شفاف به همراه جزییات بیشتر را فراهم می آورد.

با وجود داشتن 4 لنز و ارائه تصویری 12 مگا پیکسل کاربران می توانند Eptzرا در طول تصویر پانارومیک ارائه شده انجام داده و جزییات بیشتری را مشاهده نمایند. با وجود قابلیت قدرتمند 3DNRو تکنولوژی Smart Streamاین مدل می تواند کیفیت را برای مناطق مورد نظر بهینه نموده و کارایی استفاده از پهنای باند را بیشینه نماید. علاوه بر موارد فوق این دوربین با بهره دگیری از تکنولوژی Smart IRشدت نور در شب را بلافاصله با تغییرات محیط منطبق نموده و تصویری با کیفیت را در شب ارائه می نماید.

از دیگر ویژگیهای این دوربین می توان به پشتیبانی از استانداردIP66و IK10اشاره نمود که دوربین را در برابر مخاطرات محیطی مانند باران و گرد و غبار محافظت می نماید.


1398/08/01
Bookmark and Share شماره مقاله :1039 تعداد بازديد :908
MS8391-EV

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر